U nastavku sedamdesete sezone Kraljevačkog pozorišta, koja je prekinuta zbog epidemije, predstave će se izvoditi na otvorenom. Tokom juna i jula meseca, svakog vikenda, kada vremenske prilike to dozvole, malo dvorište OŠ Četvrtikraljevački bataljon pretvoriće se u pozorište pod nebom.

Prva predstava koja će se izvesti je komad ”Sledeći idiot” koju su, po tekstovima Terensa Vilijamsa i Muze Pavlove, režirali Aleksandra Kovačević i Miodrag Dinulović. Ovaj komad je poklon zaposlenima u našoj ustanovi, u znak zahvalnosti za sve što su zdravstveni radnici i njihovi saradnici uradili u borbi protiv korona virusa. Želja zaposlenih u pozorištu je da te večeri oni svojim aplauzom pozdrave zdravstvene radnike.

Predstava će se održati u nedelju, 28.06.2020. godine, u malom dvorištu OŠ ”Četvrti kraljevački bataljon” i počinje u 21 čas.