Свештенство Епархије жичке упутило је још једну донацију нашој болници, овога пута поклонили су 100 комплета постељине – 50 за Одсек интензивне неге и исто толико за Коронарну јединицу.

Укупна вредност донације је 135 000 динара.

Ово је један од начина на који свештенство помаже запосленима у болници у настојањима да обезбеде што боље услове за смештај и лечење пацијената.

”Имајући у виду тренутну ситуацију која је настала услед пандемије корона вируса, преоптерећеност запослених у здравственим установама, ова помоћ долази у правом тренутку”, рекао је др Милан Парезановић, помоћник директора за интернистички сектор. Он је у име руководства Опште болнице ”Студеница” захвалио свештенству за бригу коју показују како за наше пацијенте, тако и за запослене у нашој установи.

Старешина храма Светог Саве у Краљеву, Радоја Сандо, пожелео је брз опоравак нашим пацијентима, а запосленима добро здравље и снагу да се и овога пута успешно изборе са епидемијом опасног вируса.