СОЛИДАРНОСТ НЕ ПОЗНАЈЕ ГРАНИЦЕ

Да живот уме да напише необичне приче, показало се на још једном примеру. Није никаква новост податак да је краљевачка Служба опште хирургије била веома цењена и у старој Југославији, наши хирурзи су и данас познати у Србији и региону по невероватно тешким и успешно изведеним оперативним захватима. Захваљујући једном необичном сусрету Божане Узур, инструментарке из Босанског Брода која од 1992. године живи и ради у Немачкој и др Милана Максимовића, хирурга

ЈОШ ЈЕДНА ДОНАЦИЈА ЗА НАШУ БОЛНИЦУ

Доказани пријатељ наше установе Лидија Јанићијевић – Краљевчанка која већ дуго ради у Универзитетској клиници у Базелу, још једном је показала да није заборавила град из којег је потекла. Овога пута је обезбедила два дефибрилатора, апарате који ће се користити у Служби за интерне болести. Не скривајући задовољство што је у могућности да помогне својим доскорашњим суграђанима, Лидија је истакла да ће се и у наредном периоду трудити да нам, уз подршку и раз...