REALIZOVANA JOŠ JEDNA AKCIJA BESPLATNIH PREVENTIVNIH PREGLEDA

Kao što je ranije najavljeno, medicinske ekipe Opšte bolnice ''Studenica'' su i proteklog vikenda, u periodu od 8 do 14 časova, obavljale besplatne preventivne preglede za građane Kraljeva i okoline. U subotu, 14.08. rađeni su: pregled oftalmologa, ultrazvučni pregled abdomena laboratorijska analiza PSA za muškarce. Pregledano je 42 pacijenta (38 sa regulisanim zdravstvenim osiguranjem i 4 bez osiguranja), urađeno je 30 oftalmoloških, 31 ultrazvučni pregled abd

NASTAVAK AKCIJE BESPLATNIH PREVENTIVNIH PREGLEDA

U skladu sa planom Ministarstva zdravlja, u subotu i  nedelju od 08 do14 časova obavljeni su preventivni pregledi građana Kraljeva i okoline. Pregledi su obezbeđeni za sve naše sugrađane, bez obzira na to da li imaju zdravstveno osuguranje ili ne. U subotu, 07.08.2021. godine preventivni pregled je podrazumevao pregled oftalmologa, ultrazvučni pregled štitne žlezde i laboratorijske analize hormona FT4 i TSH. Pregledano 40 pacijenata, 38 pacijenata sa regulisa...