KOMPANIJA ”LEONI” U ULOZI DEDA MRAZA

Mališani koji se trenutno nalaze na lečenju u našoj bolnici su ove godine mogli da uživaju u brojnim posetama, priredbama, poklonima koje su dobili od svojih drugara iz osnovnih i srednjih škola, kao i od različitih društveno odgovornih organizacija. Kraj godine je obeležila poseta predstavnika kompanije ''Leoni'', koja svoje pogone ima i u našem gradu. Prošle godine su takođe novogodišnjim paketićima obradovali naše najmlađe pacijente u Službama pedijatrije...

JOŠ JEDNA USPEŠNA POSLOVNA GODINA

Kalendarska godina je na izmaku, vreme kada se vrše analize, svode računi, prave planovi. Tako je i u Opštoj bolnici ''Studenica'', pa je tim povodom održan kolegijum načelnika, glavnih sestara, šefova Odseka, kako bi se analizirala protekla godina. Tradicionalni novogodišnji sastanak je održan u renoviranoj Plavoj sali, čime je ona zvanično otvorena za nove edukacije i sve ono što planiramo u narednoj godini. V.d. direktora Opšte bolnice ''Studenica'', dr