Dokazani prijatelj naše ustanove Lidija Janićijević – Kraljevčanka koja već dugo radi u Univerzitetskoj klinici u Bazelu, još jednom je pokazala da nije zaboravila grad iz kojeg je potekla. Ovoga puta je obezbedila dva defibrilatora, aparate koji će se koristiti u Službi za interne bolesti.

Ne skrivajući zadovoljstvo što je u mogućnosti da pomogne svojim doskorašnjim sugrađanima, Lidija je istakla da će se i u narednom periodu truditi da nam, uz podršku i razumevanje menadžmenta Klinike iz Bazela, obezbedi potrebnu opremu.

U ime rukovodstva naše bolnice zahvalila je dr Tatjana Erić – Bradić, načelnica Službe za interne bolesti.

U vremenima kada su zaposleni u zdravstvu, kao i čitav zdravstveni sistem, preopterećeni, svaka podrška, pomoć i donacija je dragocena. Kada tu podršku i pomoć uputi neko ko je na istom zadatku, ko već godinama pokazuje da brine o Kraljevčanima, onda se to višestruko broji. Još jednom, veliko hvala Lidiji za sve što čini za našu ustanovu i naš grad.